Mes Shqipërisë dhe Kosovës

Marin Abazaj verën e shkuar kaloi te Dinamo, por pas gjashtë muajsh u rikthye në Pogradec dhe luajti me skuadrën e qytetit të tij.

Mesfushori qendror u aktivizua në 12 ndeshje në Kategorinë e Parë në gjysmën e dytë të kampionatit dhe shënoi tre gola.

Tashmë 21 vjeç, Abazaj do një tjetër eksperiencë në elitë dhe ofertat nuk i mungojnë. Madje jo vetëm nga Superiorja.

I riu ka edhe një propozim nga një klub i elitës në Kosovë, që pret një përgjigje nga mesfushori. Në ditët në vijim pritet të marrë edhe vendimin..

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kërmov: Funksionarët shqiptar më shumë brengosen për fatin e Shqipërisë

Story i radhës

Është e mundur të urresh dhe të dashurosh një person në të njëjtën kohë, ja pse

Të fundit nga