Mehmeti dhe Çela zgjedhin titullarët

Do të startojë në orën 13:45, në stadiumin “Elbasan Arena”, sfida Partizani-Kastrioti, e vlefshme për javën e 17-të të Kategorisë Superiore.

Partizani synon fitoren e dytë radhazi me trajnerin e ri në krye, Dritan Mehmeti, por edhe triumfin për të pasur vazhdimësi me “demat”.

E njëjta gjë vlen e dhe për Kastriotin, ku tekniku Emiljano Çela kërkon fitoren e dytë radhazi për të për të qenë ende në garë për luftën për mbijetesë.

FORMACIONET ZYRTARE –

PARTIZANI – Hoxha; A. Marku, Belica, Bitri, Sota; H. Marku, Rrapaj, Mala; Kallaku; Stenio Zhunior, Skuka. Trajner: Dritan Mehmeti.

KASTRIOTI – Sali; Neziri, Dida, Rami; Kodra, Onanuga, Okebugu, Hasani, Husein; Greca, Kaina Nunjesh. Trajner: Emiljano Çela.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Test / Zgjidhni një personazh dhe zbuloni personalitetin tuaj të vërtetë

Story i radhës

Berisha: Kandidatët do i përcaktojnë qytetarët, ‘primaret’ janë praktikë e mirëfilltë e lirisë në SHBA

Të fundit nga