Media e njohur zvicerane: Xherdan Shaqiri – lojtar i ndeshjes 

Media e njohur zvicerane “Blick” me fjalë të mëdha për Xherdan Shaqirin, i cili sonte ka qenë fjala kryesore, duke shënuar dhe asistuar për fitoren e Lyonit, me rezultat 2:1 kundër Marseilles, në ndeshjen e mbetur të javës së 14-të të Kampionatit të Francës. 

“Është një mbrëmje e suksesshme për Shaqirin.

Për herë të parë në sezonin aktual të Ligue 1, ai ka qenë në fushë për 90 minuta dhe shfrytëzon rastin e tij.

Lojtar i ndeshjes: Xherdan Shaqiri”, shkruan mes të tjera “Blick”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zakonet që ulin nivelin e inteligjencës te njerëzit

Story i radhës

Shqipëri, 24 persona të arrestuar, futën drogë në burgun e Peqinit

Të fundit nga