‘Më vjen keq se është djalë i zgjuar’, Iliri flet për dënimin e Donaldit

Donaldi së fundi është dënuar nga ‘Vëllau i Madh’.

Pas ardhjes së Mozzikut në BBV, Donaldi është dënuar.

E gjithë kjo pasi ky i fundit e kishte futur në ambientet e shtëpisë reperin dhe ku aludohet se i është dhënë informacione nga jashtë.

Iliri e ka diskutuar këtë me Tanin.

Përkundër rivalitetit në lojë, Iliri është shprehur se Donaldi është shumë djalë i zgjuar dhe se i vie keq për dënimin.

Donaldi është dënuar dhe ky dënim do të bëhet i ditur gjatë spektaklit të së martes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pamje të rënda: Ylli i Manchester United ushtroi dhunë në të dashurën e tij, kjo është gjendja e saj!

Story i radhës

Pekini regjistron rritje të shkallës së infektimit me koronavirus

Të fundit nga