“Më ofendove, je mosmirënjohëse”, hatërmbetje mes Glorias dhe Baby G?

Baby G teksa po bisedonte me fermerët u shpreh se ajo nuk ka interes të mësoj gjëra në lidhje me të tjerët, përveç vetes së saj.

Ajo tha se kur të dali nga ferma do të shohi video të vetes së saj dhe nuk dëshiron të mësojë gjëra për të tjerët.

Kjo gjë acaroi Glorian, e cila u shpreh se ndjehet e ofenduar, pasi ajo ka ndjekur videot e këngëtares dhe fermerëve të tjerë, pasi ka interes ndaj të tjerëve.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Kur të dal do të shoh video të vetes, nuk më intereson asgjë për të tjerët.

Gloria: Më ofendove, unë kam ndjekur videot e tua dhe të fermerëve të tjerë. Prandaj jam këtu se të kam ndjekur.

Baby G: Po, por ke ndjekur videot e tua si fillim, pastaj ne të tjerëve.

Gloria: Jo nuk është e vërtetë. Unë 3-4 video të miat kam parë. Unë e di se çfarë kam thënë. Ti e ke thënë më parë këtë dhe më ke ofenduar. 

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

Florent Avdyli vërshohet nga ofertat 

Story i radhës

Sveçla kujton Arbënor Deharin: Ishte modeli i aktivistit modest e të vendosur – motiv për të gjithë ne

Të fundit nga