Më ftohtë në Berovë, më shumë borë në Hanet e Mavrovës

Në ora 7 në mëngjes më së shumti borë, 30 centimetra është matur në Hanet e Mavrovës, 22 centimetra në Kodrën e Diellit, 15 centimetra në Krushevë, 10 në Pozharan dhe tre centimetra në Gjurishtë.

Më ftohtë në Berovë, ku janë matur -6 gradë, Manastir -4, Tetovë, Kodra e diellit -3, Shkup, Strumicë, Demir Kapi, Hanet e Mavrovës -2, Shtip, Pretor, Dibër -1, Ohër, Gjevgjeli, Kriva Pallankë 0 gradë Celsiusë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ministri i Shëndetësisë: Nuk do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare

Story i radhës

Barça ka gati “planin B” në rast se transferimi i Haaland “dështon”

Të fundit nga