Me armë lodrash, Mozzik dhe Don Xhoni vizitojnë Kompleksin memorial “Adem Jashari”

Reperi Gramoz Aliu, i njohur si Mozzik, së bashku me Xhonatan Isufin (Don Xhoni), kanë vizituar sot kompleksin memorial “Adem Jashari”, në nder të Epopesë së Kosovës.

Mozzik, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar “I përjetshëm kujtimi për ty, komandant Adem Jashari dhe familjen tënde, që u sakrifikuat për lirinë që ne sot e gëzojmë”.

“I përjetshëm kujtimi për ty, komandant Adem Jashari dhe familjen tënde, që u sakrifikuat për lirinë që ne sot e gëzojmë!

Sot në homazhe me Don Xhonin, djalin më të mirë të Drenicës”, ka shkruar Mozzik.

Image

Mozzik dhe Don Xhoni

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Skema mashtrimi në kriptomonedha përfitojnë nga konflikti në Ukrainë

Story i radhës

Kreshnik Spahiu sugjeron të shpallet non grata edhe Lulzim Basha. Aludon edhe për probleme mendore të tij

Të fundit nga