Martial arrin në Sevilla

Martial arrin në Sevilla, largohet nga Manchester United!

Së shpejti edhe zyrtarisht Anthony Martial do të jetë futbollist i Sevillës.

Ai ka lënë Premierligën e Djajtë e Kuq për La Ligën dhe Sevillën që po lufton për titull.

Sulmuesi tashmë ka ateruar në Spanjë dhe së shpejti do të vijë edhe zyrtarizimi.

“El Chiringuito” raporton se lojtari është marrë në formë huazimi deri në fund të sezonit 2021/22.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Paloma zbulon kush dëshiron të fitojë BB VIP: Por për investimin psikologjik…

Story i radhës

“30 qershori” Meta: Deputeti Basha e Bardhi gënjejnë për vendimmarrjen e Gjykatës Kushtetuese

Të fundit nga