​Martesa e aktorëve që u “prish” gjatë bllokimit të COVID-19

Martesa e Hugh Jackman dhe gruas së tij Deborra-Lee Furness ‘u prish’ nga pandemia COVID-19, sipas një burimi të brendshëm që pretendoi se greva e vazhdueshme e përkeqësoi më tej martesën e tyre.

Çifti australian, të cilët janë prindër të djalit Oscar, 23 vjeç, dhe vajzës Ava, 18, njoftuan në një deklaratë të përbashkët të premten se po i japin fund martesës së tyre pas gati tre dekadash.

Bllokimi vuri një ‘tension’ në marrëdhënien e tyre dhe pavarësisht se punuan për të shpëtuar martesën e tyre, çifti vendosi që ‘opsioni më i mirë’ ishte të ndaheshin si miq.

“Ata janë të lidhur përgjithmonë, përgjithmonë së bashku me fëmijët që kanë”, tha një burim ekskluzivisht për DailyMail.com. “Por pas disa viteve të fundit, dashuria që ata kishin për njëri-tjetrin u kthye më shumë në një miqësi e cila u prish gjatë pandemisë COVID-19, pasi bllokimi nuk e ndihmoi aspak martesën e tyre dhe me të vërtetë e sforcoi marrëdhënien e tyre.

“Deb kishte shqetësime dhe mendime të ngjashme dhe ndarja është alternativa më e mirë.”

Një përfaqësues i Jackman, 54, konfirmoi se COVID-19 dhe greva kishin ndikuar në marrëdhënien e tyre.

Çifti i ndarë ka bërë të ditur lajmin se zyrtarisht po ndahen të premten.

“Ne kemi qenë të bekuar të ndajmë pothuajse 3 dekada së bashku si burrë e grua në një martesë të mrekullueshme”, thanë ata në një deklaratë të përbashkët.

“Udhëtimi ynë tani po ndryshon dhe ne kemi vendosur të ndahemi për të ndjekur rritjen tonë individuale.

“Familja jonë ka qenë dhe do të jetë gjithmonë prioriteti ynë më i lartë. Ne e ndërmarrim këtë kapitull tjetër me mirënjohje, dashuri dhe mirësi.’

Story i mëparshëm

Rukiqi i LDK-së e kritikon Qeverinë Kurti: Me hapa të sigurtë drejt fundosjes

Story i radhës

Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA

Të fundit nga