Malisheva zhvillon sot miqësore me skuadrën nga Liga e Parë

Story i mëparshëm

Mickoski: Nëse unë e formoj qeverinë, Bujar Osmani nuk do të jetë as administrator i thjeshtë

Story i radhës

Kosi, pse është i shkëlqyer në verë dhe ideal për linja perfekte trupore

Të fundit nga