Lukaku kontakton drejtuesit zikaltër

Romelu Lukaku nuk është i lumtur te Chelsea dhe kjo është kuptuar prej kohësh.

“La Gazzetta dello Sport” shpalos sot gazetën e mëngjesit me titullin “ Lukaku dëshiron Interin”.

Sipas gazetës së njohur italiane, Lukaku ka kontaktuar drejtuesit zikaltër.

Ai është i gatshëm të ulë pagën e tij vetëm për t’u rikthyer në Milano, aty ku shkëlqeu për dy sezon.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Johnson: Sulmi ndaj Ukrainës është një katastrofë për Europën

Story i radhës

Tritan Shehu kërkesë në Kuvend: Të hartojmë një rezolutë, jemi të kërcënuar nga Rusia

Të fundit nga