Luizi shfaqet në billboardin e ‘Times Square’ në Nju Jork

Prej disa muajsh ai është kthyer në një nga personazhet më të kërkuar në vend.

Është fjala për fituesin e këtij edicioni të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, i cili po kërkohet në koncerte në Shqipëri, Kosovë dhe jashtë vendit.

Nga data 9 qershor deri me 19 qershor, këngëtari i njohur do të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi është ftuar në disa koncerte në shtete të ndryshme.

Image

Postimi i Mozzik

Së bashku me disa artistë shqiptarë, përfshirë edhe Mozzik, Luizi do kënaqë shqiptarët me zërin e tij. E për ta reklamuar mbërritjen e tij, posteri është shfaqur në ‘Times Square’ në Nju Jork.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kryeministri suedez : Türkiye vendimmarrësi i vetëm për anëtarësim e vendit në NATO

Story i radhës

Korrupsioni në Shëndetësi, Gjykata lë në arrest në burg Sekretaren e Përgjithshme dhe zyrtaren tjetër

Të fundit nga