Luana ekspozon të pasmet e saj gjigante

Më shumë se dy milionë ndjekës e përcjellin profilin e Luana Vjollcës në rrjetin social Instagram.

Ata i presin me kërshëri të gjitha postimet e moderatores së famshme dhe ajo asnjëherë nuk i zhgënjen.

Në këto ditë në ftohta dimri, biondja atraktive i ka ngritur a temperaturat me pozat e saj tërheqëse.

Kësaj radhe vendosi t’ia vej flaken rrjetit me të pasmet gjigante.

Image

 

“M’kalli” ishte mbishkrimi i këtij imazhi.

Biondja në vitin që lamë pas ka qenë më e tërhequr dhe më pak e angazhuar në ekran. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ТЕ-ТО ќе обезбедува дополнителни количини струја уште два месеци

Story i radhës

​Truss: Oligarkët e Putinit s’do të kenë ku të fshihen nëse Rusia pushton Ukrainën

Të fundit nga