Lladrovci ia merr një asambleiste Ajazit në Drenas

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka njoftuar se grupit të asambleistëve të PDK-së i është bashkangjitur Mirlinda Dvorani që garoi në kuadër të Demokratëve për Drenasin, subjekt ky i formuar nga Driton Ajazi.

Lladrovci tha se Dvorani do të jetë vlerë e shtuar në asamblenë komunale.

Postimi i plotë:

Grupi i asamblistëve të PDK-së në Drenas, nga sot, është më i madh edhe për një anëtare. Asambleistja Mirlinda Dvorani, deri tash pjesëtare e DD, kalon në PDK dhe do të jetë votë dhe vlerë e shtuar në Asamblenë komunale të komunës së Drenasit.

Mirë se vjen Mirlindë!

Vendimi juaj e fuqizon edhe më tej moton e fitores, Bashkë për Drenasin. Interesi qytetar do të përfaqësohet më së miri me unitetin tonë, bashkëpunimin dhe harmonizimin e mëtejshëm për interesin qytetar, interesin e komunës tonë.

Qeverisja jonë lokale do të vazhdojë të jetë shembullore me zbatim të ligjshmërisë, transparencë dhe llogaridhënie.

Respekt Mirlindë!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tiranë-Qafa e Plloçës merr sërish para, qeveria merr 50 mln $ hua nga fondi saudit

Story i radhës

Ekspertët: Maqedonia duhet të jetë e kujdesshme me qasjen e saj ndaj kontestit Ukrainë-Rusi

Të fundit nga