Liverpool të interesuar për Otavio

Liverpool kanë shfaqur interesim për mesfushorin e Porto, Otavio.

‘Reds’ po kërkon të freskojë mesfushën, si opsion kanë portugezin Otavio.

Sipas ‘Goal’, Jurgen Klopp, mendon se 27 vjeçari do të përshtatej me stilin e lojës së tij, prandaj do të shkojnë pas tij gjatë verës.

Otavio ka kontratë me Porto deri në vitin 2024 dhe ka një klauzolë largimi 25 milionë euro.

Mbetet të shihet bë fund të sezonit se a do të transferohet portugezi në ‘Anfield’, apo do vazhdojë me Porton.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zv/drejtori i Emigracionit Izmit Nura takoi kryesinë dhe anëtarët e Qendrës Kulturore Shqiptaro-Amerikane në New Jersey

Story i radhës

Shpërthejnë rastet e reja me COVID në Greqi, mbi 27 mijë infektime në 24 orë

Të fundit nga