Lista e ngushtë e Manchester United për trajnerin e ardhshëm

Julen Lopetegui mund të jetë trajner i ardhshëm i skuadrës së Manchester United.

Ish trajneri i Real Madrid dhe kombëtares së Spanjës, Julen Lopetegui mund të marrë drejtimin e Manchester United.

‘The Guardian’ bën të ditur se United kanë përpiluar një listë të ngushtë me disa emra, dhe në mesin e tyre është edhe Lopetegui.

Lopetegui aktualisht është duke drejtuar skuadrën e Sevilla dhe mbanë pozitën e dytë në La Liga.

Anash Lopetegui, disa nga emrat tjerë janë Erik ten Hag, Thomas Tuchel dhe Luis Enrique.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bisedë telefonike Osmani – Le Drian

Story i radhës

Ja si e shprehin mërzitjen çdo shenjë e horoskopit

Të fundit nga

Partizani mposht Lubotenin

Partizani ka mposhtur Lubotenin në përballjen e vlefshme për xhiron e gjashtë të Ligës “Gjergj Kastrioti”,

AlbanianMacedonianEnglish