Liri vjen me “Def”, artist i ri por me të ardhme

Sapo ka ardhur projekti më i ri muzikor nga artisti i ri por me një super të ardhme Liri. Kënga mban tutullin “Def” dhe është prodhim nga Tik Tak Music me tekst nga Buci dhe Liri e video realizuar nga Visar Demaku.

Kënga ka nisur të pritet mjaft mirë që në orët e para të publikimit.

Duket se talenti i ri e me stil këtë herë ka ardhur më o fuqishëm madje me interpretimin e tij do të konkurojë fort meshkujt e estradës shqiptare.

Ndërsa duket edhe cilësia e këngës, klipit e deri te lajmi që ai tashmë ka takuar menaxherin e njohur të estradës Ilir Balija e do të jetë nën menaxhimin e tij e padiskutim pêr të qenë shumë shpejt një yll i ri i estradës shqiptare.BS Maksim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gati Barcelona të përfitojë

Story i radhës

Gërma “Z”, simbol i propagandës ruse

Të fundit nga