Liberta Spahiu zbulon djalin bukurosh të Alaudin Hamitit

Liberta Soahiu dhe Alaudin Hamiti janë dy personazhe shumë të njohur të botës së televizionit në Kosovë.

Alaudini ka bërë një tërheqja nga ekrani, ndërkohë që Liberta vazhdon të jetë producente dhe prezantuese e “Prive”-së.

Miqësia mes dy personazheve të njohur vazhdon të jetë e fortë si gjithmonë dhe ata duken të pa ndarë edhe familjarisht.

Liberta, sot ka publikuar një fotografi ku miki i saj Alaudin Hamiti shihet me të birin simpatik, Noarin.

Image

Alaudin Hamiti me djalë

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Prag lufte në Ukrainë? Putini në panik, befasohet nga përgjigjja e Perëndimit për pushtimin

Story i radhës

Pas Coutinhos dhe Digne, Aston Villa transferon yllin e Arsenalit

Të fundit nga