Lëvizja Besa:Pro shfuqizimit të qeverisë teknike

Nga Lëvizja BESA thonë se janë për heqjen e qeverisë teknike, dhe kërkojnë zgjedhjet e parakohshme sa më shpejtë.

“Iniciativa për ndryshimin e ligjit për qeverinë, respektivisht heqjen e qeverisë teknike si një hap para mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare, është shumë e qëlluar dhe do të ketë përkrahjen e deputetëve të Lëvizjes BESA.”, thonë nga kjo parti.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Përgjysmohet vlera e Bitcoin dhe Ether

Story i radhës

Rastet “Toplik” dhe “Parcelat në Vodno”, Janakievski dhe Mijallkov në gjykatë

Të fundit nga