Leonora Jakupi i ka dy fjalë për Granit Xhakën

Leonora Jakupi ishte pjesë e emisionit të parë për këtë sezon n’Kosovë Show.

Këngëtarja e njohur foli për karrierën e saj dhe jetën private, e madje edhe për mundësinë e martesës së saj

Ajo u përfshi edhe në debatin për futbollistin shqiptar, Granit Xhaka i cili ditëve të fundit ishte shumë i komentuar.

“Granit Xhaka është krenaria e shqiptarëve”, tha ajo.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I akuzuar si pjesëtar i një organizate kriminale, arrestohet 35-vjeçari i dënuar me 12 vite burg në Itali

Story i radhës

Po përpiqeni të humbni peshë? 5 frutat me shumë sheqer që duhe t’i zëvendësoni

Të fundit nga