LDK sot mban Kuvendin Zgjedhor të Forumit të Gruas

Pasditen e kësaj të mërkure, pritet të mbahet Kuvendi i VIII-të zgjedhor i Forumit të Gruas së LDK-së.

Kuvendi mbahet në qendrën e Klan Arena, në Prishtinë.

Mediet do të mund të marrin pamje në fillim të Kuvendit si dhe fjalimet përfshirë atë të kryetarit të LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Ndërsa pas punimeve të këtij Kuvendi edhe fjalimin e kryetares së zgjedhur të FG LDK-së.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kapen mat nga Policia, përfundojnë në pranga babë e bir

Story i radhës

Скопјанецот Златко Пијаковски  стана милионер со МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ вреден 1.594.028,00

Të fundit nga