Lapidari i dëshmorëve në Sllupçan, Ahmeti: Është sipas ligjeve vendore

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i është përgjigjur kritikave të shumta në lidhje me lapidarin e dëshmorëve në Sllupçan.

Ahmeti, ka thënë se kjo përmendore është ndërtuar me procedura të rregullta, dhe sipas tij, është komfor ligjeve vendore, shkruan Alsat.

“Gjithçka është në procedura të rregullta dhe është komfor standardeve për përmendoren në Sllupçan. Gjithçka është sipas ligjeve vendore dhe s’ka asgjë që është jashtë standardeve dhe ligjeve”, theksoi Ahmeti.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Marka e njohur luksoze e modës pranon pagesa në kriptomonedha

Story i radhës

Ahmeti: Bojkoti dhe bllokada nuk na shërbejnë për të ecur përpara

Të fundit nga