Lajm i mirë nga Selami: Nga viti i ardhshëm më shumë para për qytetarët nga TVSH-ja ime!

Nga viti i arshshëm rritet limiti i kthimit të mjeteve për llogarritë fiskale të skanuara përmes aplikacionit TVSH-ja ime, nga 1.800denarë në 2.100 denarë për çdo shfrytëzues. Në nivel vjetor, çdo shfrytëzues mund të marrë 8.400denarë.

Në këtë mënyrë japim stimul shtesë që qytetarët të kërkojnë, ndërsa kompanitë të japin llogari fiskale.

Për 3 vite përmes TVSH-ja ime kemi kthyer 68,3milion euro si kthim të pjesës së TVSH-së.

Krijuam familje prej 460 mijë shfrytëzues. Përkrahjen që ju na e keni dhënë, është me rëndësi të jashtëzakonshme.

Story i mëparshëm

“Kur bleta largohet nga kosherja…”- Bora Zeman i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet në Turqi

Story i radhës

Vdiq pas akisdentit me ambulancë, prek me fjalët babai i shoferit 33-vjeçar: Jeta përfundoi dhe për ne

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish