Ky është parashikimi i motit në Shqipëri

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot me diell.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku variojnë:

në zonat malore, nga -2°C në 09°C,

në zonat e ulëta nga 09°C në 15°C,

në zonat bregdetare nga 11°C në 16°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 1-2 ballë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Plan i produksionit, kjo është arsyeja përse Trixa ka anuluar hyrjen në “BBV”?

Story i radhës

“Putin ka vendosur…”, gazeta gjermane nxjerr ditën e saktë: Ja kur e nis Rusia sulmin mbi Ukrainë

Të fundit nga