Ky është moti për sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë shumë i ftohtë në mëngjes, me diell gjatë ditës dhe me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë, ndërsa në pjesët jugperëndimore do të fryjë erë mesatare kryesisht nga jugperëndimi.

Temperaturat maksimale do të lëvizin nga 1 deri në 9 gradë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kundër vrasësit të epshit: Veprimet me të cilat lehtë të rritet libidoja, edhe kur jeni të nevrikosura dhe të lodhura

Story i radhës

Kejvina Kthella sjell fotosesion të ri, duker mahnitëse dhe plot shkëlqim

Të fundit nga