Kuvend, parandalohet përleshje mes Apasievit dhe Kostovskit

Një incident është shmangur në Parlament e RMV-se, ku vazhdon diskutimi i ashpër dhe kaotik mes deputetëve të qeverisë dhe opozitës për propozimin francez për kuadrin e negociatave.

Kësaj radhe aktorë në incident ishin deputeti Dimitarr Apasiev nga e majta dhe Martin Kostovski nga LSDM. Megjithatë, falë reagimit në kohë të pjesës tjetër të deputetëve, u shmang një përplasje fizike dhe gjithçka u la në duart e shakave dhe shkëmbimit të fyerjeve dhe provokimeve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një mesazh për nënat e gjithanshme, heroina!

Story i radhës

Ushtria sllovene heq telin me gjemba përgjatë kufirit me Kroacinë

Të fundit nga