Kur të shihni buqetën e Lori Hoxhës nuk do ju hyjnë kurrë në sy tufa të tjera lulesh

Si në prag të Shën Valentinit, Lorit i ka ardhur një buqetë me lule fiks në momentin e duhur.

Ajo e ka publikuar në Instagram dhe ka treguar se ndihet e llastuar. Dhe me të drejtë! Kjo buqetës nuk është fare e zakontë.

Veç faktit që është shumë e madhe, kombinimi i ngjyrave është thjesht shumë i bukur.

Image

Fotoja e publikuar nga Lori Hoxha

Meqë Shën Valentini është afër dhe jeni fansa të luleve, kërkojani me stil të dashurit dhe mbase realizoni foto si këto të Lorit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Prag lufte, ky shtet evakuon familjarët e stafit të ambasadës në Ukrainë

Story i radhës

Media serbe nuk e përmend…: Gruaja e një shqiptarit nga Mitrovica fitoi medaljen e parë të artë

Të fundit nga