Kraja drejt një aventure të re në Itali

Kraja drejt një aventure të re në Itali, mesfushori i Shpresave do të huazohet te…

Erdis Kraja si duket do të nisë një tjetër aventurë në Itali. Mesfushori i Kombëtares Shpresa do të luajë sezonin e ri për ekipin e Peskarës.

Ai do të huazohet nga Atalanta, e cila disponon kartonin e tij.

Pas aventurës me Palermon dhe aktivizimit me Groseton dhe Lekon, Kraja do të bëhet gati sezonin e ri që të huazohet te Peskara.

Shqiptari është 21 vjeç dhe luan në qendër të mesfushës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Marrja e kompetencave nga MASH, reagon komuna e Tetovës

Story i radhës

Katër shenjat më besnike të Zodiakut

Të fundit nga