Kolona të gjata e trafik i stërngarkuar

Pas bllokimit të një aksi rrugor në qendër të Prishtinës, kryeqyteti është shndërruar në kolona automjetesh.

Të enjten mbrëma rrugët kanë qenë gati të palëvizshme, edhe për shkak të kushteve atmosferike dhe reshjeve të shiut.

Media sjell disa foto që tregojnë për gjendjen në trafik gjatë në orëve të mbrëmjes.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Temperatura deri në -10 gradë celsius, 4 të vdekur në këtë shtet

Story i radhës

Tifozët argjentinas organizojnë festë të madhe në Katar

Të fundit nga