Kica-Xhelili: Ajo quhej Liridona Ademaj, gjithë sytë nga Gjykata

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doarsa Kica-Xhelili ka shpërndarë postimin ku thuhet “Ajo quhej Liridona Ademaj”, dhe jo Liridona Murseli.

Përmes një shkrimi në Facebook, Kica-Xhelili ka ngushëlluar familjarët për vdekjen e saj.

Sa u përket arrestimeve të fundit në lidhje me këtë rast, duke përfshirë edhe bashkëshortin e saj, Naim Murseli, Kica-Xhelili ka shkruar “gjithë sytë nga Gjykata”.

Postimi i plotë:

Ajo quhej LIRIDONA ADEMAJ

Këto vrasje po na bëhen vraga që s’po durohen më.

E pështirë!

Këto shkronja statusesh kanë filluar të na shndërrohen në turp kolektiv.

Dhashtë Zoti familjarët ta gjejnë durimin e prehjen në fuqinë që i duhet t’i ngushëllojnë e rrisin fëmijët.

Gjithë sytë nga Gjykata.

Story i mëparshëm

Arsimi një ditë para ndeshjes udhëtoi në Koçani: Shpresojmë dhe besojmë në rezultat pozitiv

Story i radhës

“Babi e ka thy televizorin” – Verona tregon se si po e shohin familja e saj lojën e Bucit

Të fundit nga