Këto janë ndeshjet e sotme në futbollin evropian

Pas një jave përplot me ndeshje në garat evropiane si ajo e Ligës së Kampionëve, Ligës së Evropës dhe ajo e Ligës së Konferencës, në programin e sotëm do të kemi dy ndeshje tejet interesante.

Dy ndeshjet e sotme do të zhvillohen me fillim nga ora 21:00, ku kampioni spanjoll Atletico Madrid pret në shtëpi skuadrën e Cadizit..

Ndërkaq, krahas takimit mes Atletico Madridit dhe Cadizit do të zhvillohet edhe përballja tjetër mes kampionit francez Lille dhe skuadrës së St. Etienne.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme e gjeni më poshtë.

21:00 Lille – St. Etienne (Stadiumi Pierre-Mauroy)

21:00 Atletico Madrid – Cadiz CF (Stadiumi Wanda Metropolitano)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Osmani-Çavusoglu: Si aleatë të NATO-s jemi të vendosur dhe bashkuar për çështjen e Ukrainës

Story i radhës

Emily Ratajkowski publikon poza nudo të realizuara gjatë shtatzënisë

Të fundit nga