Këta banorë shkojnë në nominim

Pas eliminimit të Egzonës banorët tjerë shkuan në nominim.

Spektakli çdoherë e më shumë po afrohet afër finales.

Ndërkohë, banorët e shtëpisë vazhdimisht po shihen të stresuar duke e shpresuar finalen secili nga ta.

Megjithatë, vetëm katër prejt tyre do e kenë mundësinë e arritjes së këtij suksesi.

Ndryshe, Einxhel ishte ajo e cila sonte nisi një zinxhir për të shpëtuar njërin nga banorët dhe ajo zgjedhi Beniadën.

Beniada zgjedhi Arjolën, Arjola Monikën, Monika Ilirin, Iliri Tanin kurse Tani dhe Donaldi mbeten të fundit duke shkuar në nominim për të martën.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

СДСМ: Мицкоски зборува за легитимитет, а тој е само маша на лидерот од Будимпешта

Story i radhës

Mali i Zi në krizë politike, Dritan Abazoviç përballë Zdravko Krivokapiç

Të fundit nga