Kështu vlerësohet me notë portieri i Kosovës në duelin Burnley – Wolves

Portieri i kombëtares së Kosovës, Arijanet Muriç, është vlerësuar me notë të mirë në javën e 31-të të Premier League në futboll.

Muriç me ekipin e Burnleyt kanë barazuar me rezultat 1:1 me Wolves-in. 

Muriq është paraqitur titullar dhe është vlerësuar me notën 7.0 nga faqja e specializuar për statistika “Sofascore”.

Portieri Jose Sa i Wolves, është lojtar i ndeshjes me notën 7.8.  

Wolves është bë vend të dhjetë me 42 pikë e Burnley në të 19-tin me 19 sosh.

Story i mëparshëm

KSHZ: Rreth 1.8 milion votues të regjistruar për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare

Story i radhës

Hajni i Pallatit Blenheim pranon se ka vjedhur guacën e artë të tualetit prej 4.8 milionë funtesh

Të fundit nga