Katër gola u shënuan në miqësoren Ramiz Sadiku – Trepça ‘89

Klubet e Kosovës po vazhdojnë fazën përgatitore para edicionit pranveror në futboll.

Dy skuadrat e Ligës së Parë, Ramiz Sadiku dhe Trepça ’89 kanë zhvilluar sot një ndeshje kontrolluese.

Mitrovicasit ishin më të mirë në këtë miqësore, duke fituar me rezultat 1-3.

Dy golat e parë për ’89-shin u shënuan në pjesën e parë nga Christian Mba, kurse goli i tret erdhi në pjesën e dytë nga Arber Mustafa.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tetë këshilla për ata që punojnë para kompjuterit

Story i radhës

Qëlloi me armë në drejt lokalit, zbardhet ngjarja e ndodhur në Shkodër

Të fundit nga