Kapiteni i skuadrës braziliane ndërpret intervistën për të ndalur sherrin

Kapiteni i skuadrës braziliane ndërpret intervistën për të ndalur sherrin e lojtarit me tifozin!

Një incident ka ndodhur në Brazil, më saktë në ndeshjen e skuadrës së Gremios.

Kapiteni i tyre Pedro Gamorel ishte drejtuar mikrofonave për intervistat e zakonshme. Megjithatë gjithçka u ndërpre.

Shkak u bë një sherr mes një tifozi dhe një prej lojtarëve të skuadrës.

Gamorel e pa menjëherë dhe pa u menduar dy herë shkoi t’i ndante ata.

U desh ndërhyrja e disa personave, pasi sherri kishte agravuar në atë pikë që nuk mbahej më.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Biden me aleatët perëndimorë hapin samitin e parë për luftën ruse në Ukrainë

Story i radhës

Vihet në pranga 23-vjeçari, vodhi para brenda një automjeti

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish