Kanye West flet haptazi për videon seksuale të Kim dhe Ray J

Kanye West pretendon se ndaloi publikimin e një kasete të dytë seksuale të Kim Kardashian dhe Ray J.

Dizajneri i modës Yeezy i tha Jason Lee-t të “Hollywood Unlocked” se, pavarësisht nga divorci i tij i vazhdueshëm nga Kardashian, ai dyshohet se i bëri asaj favorin më të madh dhe ia ktheu kasetën.

“Unë shkova dhe e mora vetë laptopin nga Ray J atë natë,” tha West, 44 vjeç, gjatë intervistës, e cila u publikua të hënën.

West më tej pretendoi se themeluesja e Skims u lehtësua aq shumë kur pa laptopin saqë ajo shpërtheu në lot.

“Ajo qau kur e pa. E dini pse qau kur e pa në laptop? Sepse përfaqëson sa shumë është përdorur ajo”, tha reperi. “Kjo përfaqëson se sa shumë njerëzit nuk e donin atë, dhe ata thjesht e shihnin atë si një mall”.

“Kompjuteri dhe hard disku i mbledhur supozohej të përmbanin videon origjinale dhe çdo pamje të paparë. Pas shqyrtimit, nuk kishte asgjë seksuale të paparë, vetëm pamjet në aeroplan në rrugën për në Meksikë dhe pamjet në një klub dhe restorant në të njëjtin udhëtim”, thuhet në deklaratë.

“Kim mbetet e patundur në besimin e saj se nuk ka asnjë kasetë të dytë të re që ekziston. Pas 20 vitesh, ajo me të vërtetë dëshiron të kalojë nga ky kapitull dhe të fokusohet në gjërat pozitive që vazhdon të bëjë si nënë, sipërmarrëse dhe avokate për reformën në drejtësi”.

Një burim i tha gjithashtu Page Six se Kardashian ishte “shumë emocionale” kur Kanye u kthye me kompjuterin dhe hard diskun.

“Kim ishte dhe ende është vërtet mirënjohëse për Kanye për kthimin e saj,” ndau burimi. Kaseta i shkaktoi shumë dhimbje dhe vazhdon ta ndjekë edhe sot e kësaj dite. Edhe pse nuk janë më bashkë si çift, ata mbeten të lidhur me të njëjtat shqetësime se si kjo përmbajtje që vazhdon të përdoret kundër saj do të ndikojë në katër fëmijët e tyre të vegjël në të ardhmen”.

Kardashian, 41 vjeç, u bë e famshme pas publikimit të kasetës seksuale të saj dhe të të dashurit të atëhershëm Ray J në vitin 2007. Menjëherë pas kësaj, ajo dhe familja e saj lansuan “Keeping Up With the Kardashians”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Ish-kreu i inteligjencës britanike: Putin luan poker, jo shah

Story i radhës

​Egjipti vazhdon tutje në Kupën e Afrikës, e eliminon Bregun e Fildishtë

Të fundit nga