Johnny Depp ‘godet’ ish-bashkëshorten Amber Heard në albumin e ri me Jeff Beck

Johnny Depp ka përdorur albumin e tij të fundit me Jeff Beck si platformë për t’iu referuar fitimit të gjyqit të tij për shpifje kundër ish-gruas, Amber Heard, si dhe për të qëlluar aktoren.

Depp, 59 vjeç dhe Beck, 76 vjeç, patën një sërë datash turneu në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar në qershor, dhe i pari ishte në Angli kur u shpall verdikti i gjyqit për shpifje.

“Mendoj se ke thënë mjaft për një natë”, këndon Depp në albumin që ai bëri me kitaristin legjendar britanik Beck, i cili do të dalë të premten, sipas një raportimi nga Sunday Times.

“Ti je ulur atje si një qen me kruarje shtatëvjeçare”, këndon ai në një këngë, të quajtur “Sad motherf***in’ parade”.

“Po të kisha një monedhë, nuk do të të arrinte në dorë”, thotë ai në një rresht tjetër të këngës.

Jashtë karrierës së tij aktrimit, Depp është i njohur edhe në fushën e muzikës me një sërë projektesh.

Ylli i Hollywoodit fitoi rastin e tij për shpifje kundër Heard, 36-vjeçare, muajin e kaluar. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arma artizanale me nëntë tyta, me të cilën u vra ish-kryeministrit japonez – është e gjatë 40 centimetra ka mundur të dirigjohet me telefon

Story i radhës

Gjiganti evropian nis bisedimet me agjentin e Ronaldos

Të fundit nga