Joao Felix debuton me gol te Barcelona, shënon edhe Lewa

Debutim me gol për Joao Felix te Barcelona. Sulmuesi portugez, realizoi ëndrrën e tij për të luajtur me skuadrën katalanase, me të cilën është tifoz që i vogël.

Portugezi zhbllokoi takimin Barcelona-Real Betis

Ishte minuta e 25-të kur Joao Felix dribloi portierin dhe shënoi nga një kënd i vështirë, duke ndezur festën në stadium.

Avantazh i rëndësishëm për kampionët në fuqi të Spanjës dhe gëzim i madh për 23-vjeçarin luzitan.

Ndërkohë, Barcelona realizoi edhe golin e dytë shtatë minuta më vonë. Me anë të polakut Robert Lewandowski.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

(VIDEO) Bujar Osmani: Opozita e partizon tërësisht axhendën evropiane

Story i radhës

Prishtina e rrit sigurinë, i shton kamerat në hapësira publike

Të fundit nga