Ja çfarë moti do të kemi sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe me reshje të borës.

Siç bëri të ditur Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 4, kurse maksimalja do të arrijë prej 0 deri në 6 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm edhe në Shkup. Me vranësira dhe me reshje të borës. Temperatura minimale do të ulët në 1 kurse maksimalja do të arrijë në 4 gradë Celsius.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shi dhe borë, këto janë temperaturat për sot

Story i radhës

Ende nuk ka nisur procesi i votimit në Rrogozhinë

Të fundit nga