Isla Fisher thyen heshtjen në lidhje me ndarjen nga Sacha Baron Cohen pas 14 vitesh martesë

Isla Fisher ka folur për herë të parë për ndarjen nga komediani Sacha Baron Cohen.

Ajo ndau një mesazh falënderimi për të gjithë ata që e kanë mbështetur në këtë drejtim.

“Faleminderit për gjithë mirësinë dhe mbështetjen”, ka shkruar ylli i “Wedding Crashers” në InstaStory.

Image

Isla Fisher

Ylli i famshëm gjithashtu ndau një fotografi të saj duke shijuar një gotë me verë.

Cohen dhe Fisher zbuluan se ishin divorcuar më 5 prill.

“Ne përgjithmonë ndajmë përkushtimin dhe dashurinë tonë për fëmijët tanë”, shtuan mes tjerash ata. “E vlerësojmë sinqerisht që respektoni dëshirën e familjes sonë për privatësi”.

Ata vlen të ceket se u fejuan në vitin 2004 dhe u martuan në vitin 2010.

Cohen dhe Fisher kanë tre fëmijë.

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

50 projektet më të financuara të investimeve në vitin 2023 në Shqipëri, ja cili kryeson

Story i radhës

E kishte planifikuar të premten, Zelensky anulon vizitën në Madrid

Të fundit nga