Influencerja më e re në Instagram është vajza e Manjola Nallbanit

Manjola Nallbani ka kërkuar sot mbështetje bga ndjekësit e saj, për të bijën Sindin.

Dhe jo nuk bëhet fjalë për librin e radhës, por për grimin. Sindi paska pasion edhe për grimin si çdo vajzë në moshën e saj.

Por qenka edhe shumë e aftë në realizimin e tij.

Videon e parë ku tregon hap pas hapi çdo procedurë të rutinës së saj për grimin perfekt e publikoi sot dhe mbështetjen e para ja dha e ëma, pastaj edhe shoqet e saj, të cila me komente kanë kërkuar të lënë takime me artisten më të re të make up-it në qytet.

Nuk dimë sa seriozisht do i futet grimit Sindi, por pasioni që ka për të duket qartë me këto video dhe me kujdesin për të shpjeguar detajet e hapave që për të bëjnë grimin perfekt.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ВИДЕО | Циговски: Успешна зимска сезона во Маврово, голем број домашни и странски туристи на ски терените

Story i radhës

Negociatat me Bullgarinë, Osman sot raporton para deputetëve

Të fundit nga