Inflacioni në Turqi – shkalla më e lartë që nga viti 2002

Evropë26 janar 2022

Familja mbretërore italiane gati të hedhë në gjyq qeverinë

Familja Savoia, e cila deri më 1946 mbretëronte në Itali, i kërkon shtetit italian rikthimin e thesarit të bizhuterive të mbretëreshave Margerita e Elena.
6732 brilantë, 2000 perla të masave të ndryshme, varëse, vathë, spila, stema,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kriza politike në Kosovë ku janë thelluar problemet dhe është politizuar gjithçka?

Story i radhës

Einxhel i dhuron një puthje Donaldit, por pse?

Të fundit nga