Incident në koncertin e Dafina Zeqirit, këngëtarja thyen dhëmbin (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri përveç se një nga këngëtaret shqiptare më të preferuara është edhe nga ato me më shumë koncerte, pothuajse çdo natë.
Por për fat të keq së fundmi i ka ndodhur një incident të cilin e ka ndarë ehde më ndjekësit në Instagram.

Dafina shkruan: “Kur e thyen dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka, a thua?”

Përveç dhëmbit, Dafina ka patur edhe një problem tjetër kohët e fundit. Ajo ka treguar se i kanë nisur sërish dhimbjet e gjurit dhe kjo për faktin sepse nuk i ka bërë trajtimin e duhur.

“Duhej të kisha bërë fizioterapi çdo ditë pas operacionit. Por do të bëhemi më mirë”– shkroi Dafina krahas një fotoje teksa qëndron e ulur mbrapa sediljes së makinës duke vendosur akull sipër gjurit.

Rreth një viti më parë artistja i është nënshtruar një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente. Ajo lajmëroi asokohe përmes rrjeteve sociale se ka kryer operacionin ALC që njihet si rindërtimi i ligamentit kryq të përparmë. Por me sa duket këngëtarja na nisur të ketë përsëri probleme me gjurin e saj të djathë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gjykimi për vrasjen e motrës, ndalohet publikimi i deklaratave të dëshmitares

Story i radhës

Hapen zyrtarisht negociatat, diplomati çek: Shqipëria të përmbushë reformat në luftën kundër krimit dhe korrupsionit

Të fundit nga