Ia ngucin këngëtarët, pronari s’i duron klientët, rrahën me thika

Prizreni18 shkurt 2022

Kërkohet paraburgim kundër gjashtë të arrestuarve për rastin e kultivimit të narkotikëve

Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata Themelore në Prizren, ndaj të pandehurve A.R., M.V., E.M., F.M., A.M., dhe E.D., të cilët me vendim të Prokurorit…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rama zbulon mesazhin e zyrtarit të Brukselit

Story i radhës

Beatrix me foto nga makina i tregon Donaldit çfarë ka humbur

Të fundit nga