“I zuri duke bërë seks në zyre”/ 38 vjeçari tregon pamjen shokuese të gruas dhe shokut të tij gjysmë të zhveshur!

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 38 vjeçar.

Ai ka treguar që ka zënë duke bërë seks gruan dhe partnerin e biznesit, përcjell “Bota sot”.

Burri tregon që ka zënë në zyre të dy duke kryer marrëdhënie mes veti dhe kjo ishte shokuese.

Ndër të tjera ai shton që për momentin nuk është duke biseduar me asnjërin.

Psikologia në lidhje me këtë çështje shprehet se është tronditëse të tradhtohesh nga të dy personat më të besueshëm.

Ajo sugjeron që duhet të vendosni nëse martesa juaj ia vlen të shpëtohet.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Kur e kapa gruan time duke bërë seks me partnerin tim të biznesit, bota ime u shpërbë.

Tani nuk mund të flas as me asnjërin prej tyre, por gruaja ime thotë se ishte thjesht një gabim budalla.

Unë jam 38 vjeç dhe ajo është 39 vjeçare. Partneri im i biznesit, një mik që e njoh që kur isha fëmijë, është 37 vjeç, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Një javë më parë, jeta ime ishte perfekte. Kisha një martesë të lumtur, dy fëmijë të mrekullueshëm dhe më pëlqente të drejtoja biznesin tim të suksesshëm të dizajnit që e kisha ndërtuar nga asgjëja.

Gruaja ime bëri kontabilitetin dhe ndihmoi me administratorin.

Ndonjëherë, ajo ishte vetëm në zyrë me partnerin tim të biznesit.

Unë u besova atyre të dyve. Ai ishte si një vëlla për mua, një xhaxha për fëmijët e mi.

Një pasdite javën e kaluar, një klient anuloi takimin tonë jashtë vendit në minutën e fundit.

Vendosa të kthehesha në zyrë pasi kisha disa gjëra për të përfunduar. E dija që gruaja ime dhe partneri i biznesitdo të ishin aty.

Kur u ktheva brenda, dëgjova zhurma të çuditshme, si rënkime.

Unë të imagjinoja që gruaja ime është duke bërë marrdhënie me partnerin tim të biznesit.

Ai ishte ulur në karrigen e tij të zyrës, me pantallonat rreth kyçeve të këmbës, dhe ajo kishte vendosur fundin e saj rreth belit.

Isha aq i tronditur, saqë vrapova në tualet për të vjellë.

Kur dola, gruaja ime po qante dhe partneri im ishte larguar.

Ajo tha se ishte një moment çmendurie dhe se nuk do të ndodhë më kurrë.

Por që atëherë, nuk kam mundur të shkoj në shtëpi. Unë qëndroj te motra ime.

Gruaja ime dhe partneri i biznesit vazhdojnë të telefonojnë, por unë nuk jam gati të flas.

Nuk e di se si mund të qëndroj i martuar, apo të punoj sërish me ndonjërin prej tyre. I gjithë besimi është zhdukur dhe jeta ime është copëtuar.

Si do të shërohem ndonjëherë?

Përgjigjja e psikologes: Kur dy personat të cilëve më shumë i besoni ju tradhtojnë, është thjesht shkatërruese.

Kjo situatë është veçanërisht e vështirë, pasi ndikon në çdo aspekt të jetës suaj – në shtëpi dhe në punë.

Paketa ime e mbështetjes, Mashtrimi – A mund ta kapërceni atë? duhet të jetë e dobishme për të lexuar.

Kuptohet, ju nuk jeni gati të flisni me gruan ose partnerin tuaj – por me kalimin e kohës do të ishte e dobishme të kuptoni se çfarë ndodhi.

Ju duhet të vendosni nëse martesa juaj ia vlen të shpëtohet.

Sigurisht, sado i zemëruar të jeni me gruan tuaj, duhet të mendoni për fëmijët tuaj, pasi ata do të hutohen dhe do të mërziten nga mungesa juaj.

Mund t’ju ndihmojë të keni disa këshilla si çift ose veçmas.

Sa i përket partnerit tuaj të biznesit, nëse mendoni se nuk mund të punoni përsëri me të, mund të jetë e mundur ta blini atë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kishte vdekur më 2005, Prokuroria e Ferizajt ia ngriti aktakuzën më 2017, gjykata pushoi procedurën ndaj tij

Story i radhës

Mbi 500 çifte kurorëzuan dashurinë në ngjarjen ‘Celebrate Love’ në New York

Të fundit nga