I shtrirë në tokë përmbys/ Pamjet e të riut shqiptar që u ekzekutua me mbi 20 plumba teksa po darkonte

34-vjeçari shqiptar Ergys Dashi u ekzekutua teksa ishte duke darkuar në një restorant në qytetin Guayaquil në Ekuador. Në pamjet që shihni më poshtë duket që është i shtrirë në tokë dhe pa shenja jete.

Teksa po hante darkë, dy persona me lule në duar iu shmangën kontrolleve për certifikatë vaksinimi dhe iu afruan tavolinës ku ndodhej shqiptare. Ata e qëlluan me mbi 20 plumba duke e lënë të vdekur në vend.

Për pasojë, është plagosur edhe 26-vjeçarja Angie Romero, e cila ndodhej në tavolinën ngjitur.

Image

Foto nga vendi i ngjarjes

Policia ekuadoriane po heton në pistën e trafikimit të drogës.

Image

Foto nga vendi i ngjarjes

Image

Foto nga vendi i ngjarjes

Image

Foto nga vendi i ngjarjes

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arifi reagon ashpër ndaj FKK-së: Rregullore të turpshme, tani kanë pëlcitur skandalet  

Story i radhës

ВИДЕО: Нови снимки покажуваат како гори „Жито Битола“, МВР објави детали за големиот пожар

Të fundit nga