Horoskopi i muajit Mars për Ujorin: Është koha për t’u çliruar

Marsi do të jetë një muaj transformues për ju Ujorë! Muaji fillon në mes të sezonit të Peshqve, i cili mund t’ju bëjë të reflektoni thellë për paratë dhe vlerat tuaja. Ju nuk jeni materialist, por të gjithë meritojnë një ndjenjë sigurie financiare.

Hëna e Re mbërrin me fat dhe mundësi falë Jupiterit. Kjo është koha e përsosur për të vendosur synime rreth financave dhe për të ndryshuar marrëdhënien tuaj. Kujdes më 3 mars kur Venusi, Marsi dhe Plutoni takohen në një pjesë të komplikuar të grafikut tuaj. Energjia e Plutonit e intensifikon këtë bashkim dhe mund të gërmojë disa gjëra që ne i kemi ndrydhur në ndërgjegjen tonë.

Mënyra se si i flisni vetes ka rëndësi dhe nëse vëreni se jeni duke u mbështetur në modele vetë-shkatërruese, është koha për t’u çliruar. Një frymë e freskët ajri mbërrin më 6 mars kur Venusi dhe Marsi fillojnë një cikël të ri së bashku në shenjën e Ujorit. Kjo jep frymëzim krijues dhe përkushtim për t’u fokusuar në qëllimet tuaja personale, projektet e pasionit dhe ndjenjën e vetvetes. Ju gjithashtu mund të merrni shumë vëmendje pasi do dukeni tepër mirë, Ujor!

Një farë konfuzioni rreth një shpenzimi arrin më 13 mars, kur Dielli takohet me Neptunin. Ju nuk keni të gjithë informacionin që ju nevojitet dhe në përgjithësi atmosfera është e mjegullt. Mos mendoni se keni nevojë të zgjidhni të gjitha problemet tuaja sot. Kjo energji përdoret më mirë për reflektim. Çfarë duhet t’i kushtoni vëmendje për të ecur përpara? Hëna e Plotë në Virgjëreshë më 18 Mars mund të sjellë disa ndjesi të rënda. Duke folur në mënyrë kozmike, ju i mbani në mëngë frikën dhe dobësitë tuaja. Kjo është një ditë e fuqishme për t’u mbështetur tek të tjerët. Ju nuk duhet t’i bëni të gjitha vetëm.

Dielli hyn në Dash më 20 Mars dhe jeta juaj duket se po ecën me një shpejtësi të paparë. Mund ta gjeni veten pjesë e 70 bisedave të ndryshme në grup dhe emaili juaj është i tejmbushur. Njerëzit do marrin mendimet dhe këshillat tuaja. Çështjet që përfshijnë vëllezërit e motrat dhe familjen e gjerë mund të shfaqen në këtë kohë, ose thjesht mund të jeni duke kaluar më shumë kohë me ta. Jini të kujdesshëm në 22 Mars kur Marsi, në shenjën tuaj të Ujorit, takohet me Uranin në shenjën e Demit. Dëshira juaj për t’u çliruar arrin lartësi të reja dhe zhgënjimi që keni për një situatë pune ose familjare mund të vlojë.

Kjo është energji luftarake. Më 28 mars, Venusi i adhurueshëm në Ujor takohet me Saturnin serioz, sundimtarin tuaj planetar. Energjia mund të jetë e rëndë dhe mund të ndiheni të rënduar nga përgjegjësitë. Thjesht dijeni se kjo do të kalojë dhe përpiquni të kuptoni se është gjithashtu një kujtesë që tjerët kanë besim tek ju. Muaji mbyllet me një hënë të re më 31 Mars, e cila ju fton të vendosni standarde të reja rreth komunikimit tuaj. Ju mund të jeni të interesuar të merrni një kurs në internet ose të planifikoni një udhëtim të shkurtër. Ndiqni ëndrrat.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Skena kaotike teksa njerëzit largohen nga qyteti afër Kievit

Story i radhës

Dramë në supersllallom, Kilde 7 qindtat më i shpejt se kanadezi 

Të fundit nga