Horoskopi ditor, e diel 15 maj 2022

Dashi

Nuk do ndiheni aspak mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do mungojnë as debatet e njëpasnjëshme. Ne fakt do jene edhe disa persona te jashtem qe do ju futin ne sherr. Beqaret do kalojnë momente fantastike pranë disa dhe jeta do ju ndryshoni sa hap e mbyll sytë. Financat do dobësohen akoma me shume nuk merrni masa.

Demi

Do merreni vesh me se miri me partnerin tuaj sot dhe do ndiheni me gati se kurrë për të hedhur hapa me tej. Gjithçka do shkoje me se miri. Beqaret realizojnë me ne fund takime takime dhe mund të Öllojnë lidhje serioze emocionuese. Për Önancat do jete dite mjaft delikate. Shmangni investimet dhe bëni pak durim sa të qetësohet situata. Po bëtë gabime do i vuani tej mase dëmt.

Binjaket

Lërini pas krahëve problemet janë të vogla që keni pasur me partnerin dhe mendoni vetëm si ta bëni me të bukur dhe të keni të ardhmen. Beqaret me ne fund do mund te Öllojne nje lidhje afatgjate dhe te kenaqshme e cila do te beje ta shohin boten ndryshe. Financat do jene disi me te mira, por per t’i mbajtur te duhet te dini si te silleni me te ardhurat.

Gaforrja

Te gjitha ëndrrat qe keni thuru deri me sot, partneri do uaplosojë. Ai ju do aq shumë saqë nuk mendon çfarë mund të rrezikoje vetëm për t’iu bere te lumtur. Beqaret do kenë një ditë të mërzitshme dhe aspak romantike. Nuk ka ardhur ende momente ata të Öllojnë një lidhje si e kanë ëndërruar. Buxhetin mos e lini pas dore sepse shume shpejt situata mund te dale kontrollin.

Luani

Mjedisi yjor nuk do jete aspak nuk eshte per jeten tuaj ne çift gjate kete dite. Do keni here pas here mosmarrëveshje dhe keqkuptime me partnerin. Beqaret do ndihen mire ashtu jane dhe nuk do kenë aspak si ta statusin. Ne planin Önanciar duhet pasur shumë kujdes pasi nëse Öllojnë problemet zor se do dilni pa u prekur.

Virgjeresha

Dite mjaft romantike do jete kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Do dashuroheni pa dorashka me partnerin dhe nuk do keni si ankesen me te vogel. Beqaret me ne fund do jene me fat dhe do mund te Öllojne nje lidhje fantastike. Ne planin Önanciar, për fat të keq, do ju dalin të keni njëpasnjëshme. Kërkoni sa me pare ndihme sepse vete nuk do ja dilni dot.

Peshorja

Nëse jeni thjesht ne një lidhje, sot bëni plan për një bashkëjetesë. Nëse te martuar mund të mendoni te zgjeroni edhe me shumë jeni familjen tuaj. Beqaret do të jene të turpshme dhe nuk bëjnë probleme dot t’ia shprehin ndjenjat e personit që pëlqejnë. Buxhetin do jeni ne gjendje ta menaxhoni me shume kujdes dhe gjendja do filloje te komunikohen me shume.

Akrepi

Harmonia dhe mirëqenia do të mbizotërojë sot në jetën tuaj në çift. Do ndiheni mirë në çdo moment pranë partnerit dhe kënaqësitë do të jene të paimagjinueshme. Beqaret do kenë një dite të plotë me takime, por asnjë nga personat nuk do të ketë të gjitha kushtet për fillimin e një lidhjeje. Buxheti do jete goxha i qendrueshem, por kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni pa u menduar.

Shigjetari

Lidhja juaj me partnerin do jete shume e forte sot dhe askush nuk do ua prishe dot harmonine. Kënaqësitë do jene të njëpasnjëshme. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shumë sesa aq. Do ju duhet të presin disa dite për fillimin e lidhjeve edhe serioze. Financat do jene mjaft delikate keshtu qe kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Bricjapi.

Dite me shume fat ka per te qene kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Mos bëni gabime sepse mund të pendoheni rende. Beqaret nuk duan të kenë që kanë dhe do të refuzojnë të gjitha ftesat do ju bëjnë. Do pendohen shpejt, por atëherë do jete tepër vone. Buxheti do jete shume here me i mire se me pare, keshtu qe mund t’ia lejoni vetes kete me shume.

Ujori

Flisni dhe dashurohuni pa dorashka sot ju te dashuruarit sepse vetem ne kete menyre do te mund te ndjeni emocionet e duhura. Ne kete menyre edhe partner do i kuptoje me mire ndjen qe keni. Beqaret do jene shume te kujdesshem me joshjen dhe te bejne per vete se ate qe pelqejne. Ne planin financiar jo gjithçka do ju ece mire, prandaj duhet te keni kujdes.

Peshqit

Dite paksa e nderlikuar do jete kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Nuk do bini me partnerin për shumë gje dhe ne disa momente situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret nuk do të kenë ende një lidhje. Për pjesën më të madhe financat do jene te stabilizuara.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ambasada indiane do të kthehet në Kiev të martën

Story i radhës

Njofton Klopp: Lëndimi i Salah më serioz se ai i Van Dijk

Të fundit nga