Horoskopi ditor, 6 mars 2022

Dashi
Sot do merrni vendime te rëndësishme ne jetën tuaj ne çift te cilat do ju mbushin me gëzim te dyve. Mundohuni t’i shprehni akoma dhe me shume ndjenjat. Beqaret do kenë mundësi pafund për aventura, por jo te gjithë do e shfrytëzojnë rastin. Për FInancat nuk do jete dite e favorshme kështu qe me kujdes çdo shpenzim qe de e kryeni. Mendoni edhe për te ardhmen.

Demi
Dite jo shume e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente mund te keni edhe diskutime te ashpra me partnerin për disa tema qe nuk keni rene dakord kurrë. Për beqaret gjithçka do ndryshoje sot kështu qe duhet te përgatiten. Me shpenzimet tregohuni te matur dhe te kujdesshëm. Po e kaluat pa probleme edhe këtë dite nuk do keni për çfarë te qaheni.

Binjaket
Nëse kohet e fundit marrëdhënia ne çift ka qene e tensionuar, sot gjithçka do rregullohet dhe ju do ndiheni te qete. Do jeni me te logjikshëm te dy palët. Beqaret mund te kenë dashuri me shik te pare ne momentet qe me pak e presin. Shume gjera do ndryshojnë shpejt për ta. Me shpenzimet vazhdoni te tregoheni te arsyeshëm dhe keni për ta pare qe gjendja do përmirësohet shpejt.

Gaforrja
Nëse jeta juaj ke qene delikate, as sot nuk do e rigjeni qetësinë, ndërsa nëse ajo ka qene e bukur, emocionet do shtohen me tepër. Beqaret do bëjnë mire te mos kërkojnë ndryshime te menjëhershme ne jetën sentimentale sepse ndonjëherë ato nuk janë ashtu siç mund te jene menduar. Ne planin FInanciar do ndiqni një strategji te mire dhe do e përmirësoni situatën.

Luani
Dite e mbushur me vështirësi do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si keni dashur dhe here pas here mund te qani. Beqaret sado qe te mundohen te FIllojnë një lidhje me personin qe pëlqejnë nuk do munden dot, ndërkohë qe dikush tjetër do iu beje propozim fantastik. Buxheti do mbetet gjithë kohës i ekuilibruar dhe pa probleme.

Virgjeresha

Debate, ndarje, vështirësi. Dite aspak e mire nuk do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Vetëm miqtë mund t’iu ndihmojnë te qetësoheni disi. Ne asnjë mënyrë nuk duhet te mbylleni ne vetvete. Beqaret do kënaqen pafund nga takimet qe do realizojnë dhe do jene gati te hedhin hapa me tej. Ne pune do keni me tepër besim tek vetja dhe do i arrini objektivat.

Peshorja
Dite e mbushur me te papritura do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Për asnjë moment nuk do ndiheni te qete dhe mund te keni probleme te njëpasnjëshme. Beqaret do e kenë te vështirë ta joshin personin qe pëlqejnë dhe do mbeten serish vetëm. Te ardhurat me pak me shume përkujdes do FIllojnë te përmirësohen. Ndihme e te afërmve ka për te qene e vyer.

Akrepi
Do jeni shume posesive gjate kësaj dite dhe mund te bëni edhe ndonjë gabim te vogël ju te dashuruarit. Mundohuni qe vendime te mos merrni për asnjë arsye. Beqaret papritur mund te ndeshen me një person i cili do ju vendose një unaze ne gisht shume shpejt. Financat nuk do dini si t’i organizoni dhe situata mund te mbetet ende delikate.

Shigjetari
Dite e mbushur me romanticitet dhe emocione do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shfrytëzojeni ditën ne maksimum dhe nuk do pendoheni. Beqaret duhet te bëhen gati për te marre propozime te jashtëzakonshme. Ne planin FInanciar nuk do mund t’ia dilni dit mbanë vete prandaj pranojeni ndihmën qe do iu japin te afërmit. Me vone ua shpërbleni atë.

Bricjapi
Te dashuruarit do marrin disa vendime te vështira gjete kësaj dite, por qe për momentin do jene tejet te nevojshme. Beqaret do takojnë personin e ëndrrave dhe do duan te FIllojnë menjëherë një lidhje serioze me te. Mire është qe te mos nxitohen për asgjë. Buxheti do ekuilibrohet sa hap e mbyll sytë dhe kjo fale kujdesit qe keni treguar kohet e fundit. Mund te bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Ujori
Po nuk u treguat te arsyeshëm do bëni gabime te pafalshme ju te dashuruarit. Mendoni edhe për te ardhmen nëse doni te vazhdoni lidhjen qe keni nisur. Beqaret duhet ta kontrollojnë veten e tyre, pasi nëse nuk e bëjnë kane për te pasur probleme dhe vuajtje. Ne planin FInanciar do jeni te matur dhe këmbëngulës. Çdo gjë do e keni nen kontroll, kështu qe do jeni te qete.

Peshqit
Sot do futeni ne një etape te re ju te dashuruarit dhe do ndiheni me mire se me pare. Si ju ashtu edhe partneri do i shprehni me tepër ndjenjat dhe do përjetoni kënaqësi te veçanta. Beqaret nuk do mundin dot te afrohen me një person dhe do mbeten ende vetëm. Ne planin FInanciar ka mundësi te jeni me fat. Blini ato qe keni dashur dhe ndihmojini edhe pak te afërmit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelenskyj ukrainasve: „Ne duhet të luftojmë!”

Story i radhës

LIVE: Ukraina akuzon Rusinë për dështimin e armëpushimit të përkohshëm

Të fundit nga