Hidhet nga kati i pestë 34 vjeçari në Tiranë

Një ngjare e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku njè person ka humbur jetën tragjikisht.

Policia bën me dije se në rrugën “Niko Avrami”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit, shtetasi R. Ç., 34 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

PSG po mendon seriozisht për Zidane

Story i radhës

Kryetari Haliti priti në takim Ministrin e Zhvillimit Rajonal, Fikrim Damka

Të fundit nga